ZABIEGI Z KWASEM HIALURONOWYM

 

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organiźmie, wraz z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry, a już ich sama obecność w skórze pobudza produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, a w rezultacie pojawiają się kolejne zmarszczki, skóra traci na gęstości, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

 

Kwas hialuronowy można podawać praktycznie w każde miejsce na ciele. Wybór preparatu o właściwym składzie i konsystencji zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać. Płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek, a gęstych do modelowania twarzy i ciała.

 

Efekty: 

·         Redukcja zmarszczek mimicznych na czole, pionowych wokół ust, oczu (,,kurze łapki") oraz fałd nosowo-wargowych;

·         Wygładzenie szyi, dekoltu i dłoni;

·         Ujędrnienie i poprawa gęstości skóry;

·         Modelowanie owalu twarzy, uwypuklenie kości policzkowych;

·         Modelowanie i powiększenie ust;

·         Podniesienie opadających kącików ust.

 

Opis zabiegu: 

Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. Trwa około kwadransa. Zabieg jest odczuwalny - stosuje się znieczulenie miejscowe. Nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Jeśli czasem pojawi się delikatny obrzęk i zaczerwienienie, zniknie po 2-3 dniach.

 

Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża ten czas.

Copyright Annev © 2014. All Rights Reserved.