ZENsibia DLA SKÓRY ALERGICZNEJ I NACZYNIOWEJ

 

Równowaga, balans i ukojenie cery wrażliwej - CHIŃSKI MASAŻ JEDWABNYMI KOKONAMI


Ekskluzywna terapia dla cery delikatnej i nadpobudliwej, uwrażliwiającej się w wyniku procesów starzenia, działania czynników środowiska zewnętrznego, uwarunkowań genetycznych oraz nadmiernego wysuszenia, niedoboru NNKT w warstwie hydrolipidowej naskórka.


Perfekcyjnie dobrane składniki aktywne na bazie niebieskiego lotosu, czarnej i białej herbaty, nasion Kudzu , to komponenty naturalne, aktywnie biologicznie, które przywracają harmonię i naturalny balans skórze.

 

Inspiracje czerpie z Tradycyjnej Chińskiej Medycyny Ludowej z doskonałą harmonią, perfekcją kolorów i zapachów, miękkością dotyku.

 

Przepięknym akcentem zabiegu jest chiński masaż naturalnymi kokonami jedwabników, subtelny i relaksujący w rytm dalekowschodnich rytmów. 

 

Ułatwia penetrację składników aktywnych, zawartych w poszczególnych fazach zabiegu, kontroluje poziom nawilżenia i wspomaga regenerację naskórka.


PRZEZNACZENIE

Skóra delikatna, wrażliwa, alergiczna, niezależnie od wieku. Zregenerować, wzmocnić, zlikwidować nadpobudliwość, odbudować i wzmocnić lipidy. 


DZIAŁANIE

Niweluje nadmierną wrażliwość poprzez kontrolę i odbudowę naturalnych funkcji  obronnych bariery hydrolipidowej naskórka. Uzupełnia niedobory lipidów i ceramidów, reguluje florę bakteryjną, wzmacnia procesy regeneracji, stabilizuje naczynia, redukuje zaczerwienienia, działa przeciwzapalnie.


EFEKT

Cera odzyskuje naturalną równowagę i harmonię, znika nadmierna reaktywność, zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra staje się miękka i elastyczna dotyku, promienna i świeża.

Copyright Annev © 2014. All Rights Reserved.