LIPOSUKCJA BEZIGŁOWA

 

Lato zbliża się wielkimi krokami. Każda z nas marzy o pozbyciu się tkanki tłuszczowej, zanim wskoczy w bikini. Najnowsza metoda polecana do zbicia zbędnych centymetrów to liposukcja kawitacyjna.

 

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

  

Liposukcja kawitacyjna to zabieg wykonywany w niektórych salonach kosmetyki profesjonalnej. To nowoczesna metoda, która przy pomocy ultradźwięków likwiduje tkankę tłuszczową i tak nielubiany przez nas cellulit. Producenci urządzeń do liposukcji bezigłowej zaznaczają, że zabieg ma długotrwałe efekty tylko, gdy stosuje się go razem z dietą i gimnastyką. Efekty widoczne są od razu po zabiegu. Liposukcja kawitacyjna polega na zastosowaniu promieni podczerwonych i dwóch zakresów fal ultradźwiękowych. Pozwala to osiągnąć dobre efekty bez skutków ubocznych, jakie niesie ze sobą liposukcja chirurgiczna.

 

Jak to działa?

Kosmetolog przy pomocy specjalistycznego urządzenia niszczy błony komórkowe komórek tłuszczowych w określonej partii ciała. Zabieg ten nie niszczy naczyń krwionośnych, tkanek, czy nerwów. Gdy komórka tłuszczowa zostanie przerwana, uwolnione tłuszcze są transportowane do wątroby przez układ limfatyczny i naczyniowy. Wątroba pozbywa się tłuszczu w procesie metabolicznym. Pozwala to usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, np. z brzucha, łydek, ramion, czy ud. Po zabiegu nie musisz leżeć, ale możesz robić, co chcesz.

 

Liposukcja bezigłowa jest bezbolesna. Nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Pozostawia skórę gładką i jędrną. Pozwala zapewnić dobry humor, dzięki szybkiej możliwości wyszczuplenia.

 

Po liposukcji bezigłowej twoja skóra stanie się bardziej sprężysta, a zmniejszenie obwodu ciała, widoczne jest od razu. Zabieg przynosi też inne korzyści, takie jak: ujędrnienie ciała, poprawa krążenia, stymulacja przemiany materii oraz odżywienie skóry.

Copyright Annev © 2014. All Rights Reserved.