LIKWIDACJA CELLULITU I TKANKI TŁUSZCZOWEJ WYBRANYCH PARTII CIAŁA

 

Co to jest cellulit?

 

Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą. Polega na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii. Niestety proces ten stopniowo się pogłębia. Skóra staje się nierówna i gąbczasta. Pojawia się mnóstwo grudek i zagłębień. Na "pomarańczową skórkę" szczególnie narażone są uda, pośladki i brzuch, rzadziej kark i przedramiona.

Przez wiele lat cellulit był postrzegany jako defekt kosmetyczno – estetyczny. Badania wykazały, że na obraz niewinnie wyglądającej „skórki pomarańczowej” składa się szereg poważnych zaburzeń. Zaburzenia te dotyczą równowagi hormonalnej, funkcjonowania krążenia żylno- limfatycznego. Obejmują także nieprawidłowości w tkance tłuszczowej i łącznej.

 

Przyczyny powstawaniu cellulitu

Cellulit pojawia się najczęściej przy dużych wahaniach hormonalnych np.: podczas ciąży czy w okresie menopauzy. I tych zmian niestety nie da się uniknąć. Na powstawanie cellulitu mają wpływ nie tylko brak ruchu czy nadwaga, ale również stan skóry, zbyt gorące kąpiele, stres, przepracowanie, a także nadmierne spożywanie węglowodanów, soli oraz żywności wysoko przetworzonej, zawierającej konserwanty i syntetyczne barwniki.

Podsumowując: cellulit dotyczy ok. 60 – 70 % kobiet / niektórzy badacze oceniają te ilość na 85 – 90 %.

  

Wielu Klientów poszukuje nieinwazyjnych metod odchudzających, które gwarantują wymierne efekty, czyli szczupłą i atrakcyjną sylwetkę. Urządzenie, którego używamy w Annev nie tylko zapewnia znakomite rezultaty w dziedzinie modelingu sylwetki, ale również wykonuje zabiegi fototerapii i mezoterapii. 

 

Profesjonalny aparat BR-823 stworzony jest do zabiegów liposukcji bezigłowej na ciało. Urządzenie wyposażone w sześć głowic. Dwie z nich do wykonywania masażu podciśnieniowego wyposażone dodatkowo w funkcję Photon (fototerapia), oraz w Radio Frequency - Fale radiowe. Dwie kolejne głowice służą do zabiegów mezoterapii. Dwie ostatnie służą do zabiegów liftingu bezigłowego.

 

Funkcje: 
- drenaż limfatyczny tkanki łącznej, 
- odmłodzenie skóry, pobudza produkcję kolagenu, 
- lifting bezigłowy skóry twarzy, szyi oraz ciała, 
- zwiększenie przepływu krwi i limfy, 
- zmniejszenie komórek tłuszczowych, 
- likwidacja cellulitu, 
- modelowanie sylwetki, 
- ujędrnienie skóry, 
- pobudza wymianę komórkową, przywraca prawidłowy metabolizm. 

Urządzenie daje rezultaty, które są wysoce efektywne zarówno z fizjologicznego, jak i estetycznego punktu widzenia. Efekty po jego zastosowaniu, zależą jednak od indywidualnej morfologii, fizjologii i zwyczajów żywieniowych pacjenta. 
Każdy zabieg trwa ok 20-45 min, a zalecana częstotliwość wykonywania zabiegów to 2-3 razy w tygodniu, następnie 1-2 razy w miesiącu. Ciało poddawane jest masażowi mechanicznemu przy zastosowaniu głowicy, która działała w połączeniu z podciśnieniem. 

 

Zalecenia 
Dla uzyskania pożądanych efektów wskazane jest wykonanie 10 - 20 zabiegów; 
Seria zabiegów powinna być przeprowadzona w odpowiednio zaprogramowanym czasie: 2-3x w tygodniu, natomiast późniejsze zabiegi podtrzymujące 1-2x w miesiącu; 
Do otrzymania optymalnego efektu drenującego zaleca się wypijanie 2,5 l płynów-wody mineralnej nie gazowanej, herbatek ziołowych, soków owocowych i warzywnych;
Odpowiednio dobrana dieta oraz rehabilitacja ruchowa pomagają w osiągnięciu szybszych i długotrwałych efektów.

Copyright Annev © 2014. All Rights Reserved.